AFFC-050-15-076-11 Assmann
  • Part Number: AFFC-050-15-076-11
  • Manufacturer Name: Assmann
  • Description: FFC CABLE 0.50MM 15 CONDUCTOR 76
  • Category: Ribbon Jumper Cables
  • Status:
  • More about AFFC-050-15-076-11 Assmann
    AFFC-050-15-076-11 Assmann
    AFFC-050-15-076-11 is manufactured by Assmann and is categorized in the Ribbon Jumper Cables category. AFFC-050-15-076-11 is described as FFC CABLE 0.50MM 15 CONDUCTOR 76. Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    ATCA AMC CARRIER KIT MTCA MODULE
    View
    Vector
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    Vector
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK
    T-STRUT 16.85"X1.0" ALUMINUM
    Schroff
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP HEAVY
    RR HORIZ RL 84HP HVY INDRCT MNT
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP LT
    REAR HORIZ RL 84HP LT INDRCT MNT
    TEST SOCKET 2MM SHORT