AFFC-050-13-051-11 Assmann
  • Part Number: AFFC-050-13-051-11
  • Manufacturer Name: Assmann
  • Description: FFC CABLE 0.50MM 13 CONDUCTOR 51
  • Category: Ribbon Jumper Cables
  • Status:
  • More about AFFC-050-13-051-11 Assmann
    AFFC-050-13-051-11 Assmann
    AFFC-050-13-051-11 is manufactured by Assmann and is categorized in the Ribbon Jumper Cables category. AFFC-050-13-051-11 is described as FFC CABLE 0.50MM 13 CONDUCTOR 51. Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    View
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP