AFFC-050-10-153-11 Assmann
  • Part Number: AFFC-050-10-153-11
  • Manufacturer Name: Assmann
  • Description: FFC CABLE 0.50MM 10 CONDUCTOR 15
  • Category: Ribbon Jumper Cables
  • Status:
  • More about AFFC-050-10-153-11 Assmann
    AFFC-050-10-153-11 Assmann
    AFFC-050-10-153-11 is manufactured by Assmann and is categorized in the Ribbon Jumper Cables category. AFFC-050-10-153-11 is described as FFC CABLE 0.50MM 10 CONDUCTOR 15. Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    3U 175MM SIDE PLATE
    View
    Vector
    PANEL FILLER 3UX4HP ASSEMBLY
    Wakefield-vette
    EMC GASKET VERTICAL 6U VERSION 2
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP
    Schroff
    ATCA AMC CARRIER KIT MTCA MODULE
    Vector
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK