AFFC-050-05-102-11 Assmann
  • Part Number: AFFC-050-05-102-11
  • Manufacturer Name: Assmann
  • Description: FFC CABLE 0.50MM 5 CONDUCTOR 102
  • Category: Ribbon Jumper Cables
  • Status:
  • More about AFFC-050-05-102-11 Assmann
    AFFC-050-05-102-11 Assmann
    AFFC-050-05-102-11 is manufactured by Assmann and is categorized in the Ribbon Jumper Cables category. AFFC-050-05-102-11 is described as FFC CABLE 0.50MM 5 CONDUCTOR 102. Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    16POS ELECTRONIC HOUSING KIT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL PLASTIC 10.51X6.69X.13"
    View
    Bopla Enclosures
    BATTERY COMPARTMENT 1(9V)OR2(AA)
    Schroff
    FRONT PANEL KIT 3U 4HP VME
    Bud Industries
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 10 NAT
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    ELECTRONIC BOARD BASE
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM