AFFC-050-04-153-11 Assmann
  • Part Number: AFFC-050-04-153-11
  • Manufacturer Name: Assmann
  • Description: FFC CABLE 0.50MM 4 CONDUCTOR 153
  • Category: Ribbon Jumper Cables
  • Status:
  • More about AFFC-050-04-153-11 Assmann
    AFFC-050-04-153-11 Assmann
    AFFC-050-04-153-11 is manufactured by Assmann and is categorized in the Ribbon Jumper Cables category. AFFC-050-04-153-11 is described as FFC CABLE 0.50MM 4 CONDUCTOR 153. Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
    ---> Other parts by Assmann
    ---> Ribbon Jumper Cables from all manufacturers
    ---> Cables by sub category
  • More About  Ribbon Jumper Cables
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    View
  • Manufacturer Name
    Bopla Enclosures
  • Description
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"
    Bud Industries
    KIT HINGED PANEL BRACKET
    Bud Industries
    2 PCS/SET PAINTED BLACK MOUNTING
    Hammond
    BELT/POCKET CLIP HANDHELD BLACK
    Keystone Electronics
    FERRULE RND HANDLE .156"THR ALUM
    Phoenix Contact
    DIN RAIL ADAPTER
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"