ADF37A-KG-TAXB5 Assmann
  • Part Number: ADF37A-KG-TAXB5
  • Manufacturer Name: Assmann
  • Description: CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SOLDER
  • Category: D-Sub Connectors
  • Status:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM