A-TB762-OQ07CV Assmann
  • More about A-TB762-OQ07CV Assmann
    A-TB762-OQ07CV Assmann
    A-TB762-OQ07CV is manufactured by Assmann and is categorized in the Terminal Block Headers, Plugs & Sockets category. A-TB762-OQ07CV is described as TERM BLOCK HDR 7POS VERT 7.62MM. Perfect Parts is a supplier of Terminals and Terminal Blocks and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    BATTERY CLIP
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    BATT SNAP ON A/AA CONTACTS
    View
    Keystone Electronics
    BATTERY CONT NEG SIDE AA/N PCB
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM
    CONTACT BATT W/TABS AAA/AAAA/N
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM