A-TB762-OQ05CH Assmann
  • More about A-TB762-OQ05CH Assmann
    A-TB762-OQ05CH Assmann
    A-TB762-OQ05CH is manufactured by Assmann and is categorized in the Terminal Block Headers, Plugs & Sockets category. A-TB762-OQ05CH is described as TERM BLOCK HDR 5POS 90DEG 7.62MM. Perfect Parts is a supplier of Terminals and Terminal Blocks and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    View
    Essentra Components
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"