A-TB508-VK02 Assmann
  • More about A-TB508-VK02 Assmann
    A-TB508-VK02 Assmann
    A-TB508-VK02 is manufactured by Assmann and is categorized in the Terminal Block Headers, Plugs & Sockets category. A-TB508-VK02 is described as TERM BLOCK HDR 2POS 45DEG 5.08MM. Perfect Parts is a supplier of Terminals and Terminal Blocks and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    SUBRACK ECO 3U/84HP/175 MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    Vector
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM