A-TB508-OQ13CH Assmann
  • More about A-TB508-OQ13CH Assmann
    A-TB508-OQ13CH Assmann
    A-TB508-OQ13CH is manufactured by Assmann and is categorized in the Terminal Block Headers, Plugs & Sockets category. A-TB508-OQ13CH is described as TERM BLOCK HDR 13POS 5.08MM. Perfect Parts is a supplier of Terminals and Terminal Blocks and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    WAX PROTECTION
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    EMC
    View
    Mallory Sonalert
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    Mallory Sonalert
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK