A-TB508-OQ10CH Assmann
  • More about A-TB508-OQ10CH Assmann
    A-TB508-OQ10CH Assmann
    A-TB508-OQ10CH is manufactured by Assmann and is categorized in the Terminal Block Headers, Plugs & Sockets category. A-TB508-OQ10CH is described as TERM BLOCK HDR 10POS 5.08MM. Perfect Parts is a supplier of Terminals and Terminal Blocks and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"