A-TB381-VK10 Assmann
  • More about A-TB381-VK10 Assmann
    A-TB381-VK10 Assmann
    A-TB381-VK10 is manufactured by Assmann and is categorized in the Terminal Block Headers, Plugs & Sockets category. A-TB381-VK10 is described as TERM BLOCK HDR 10POS 3.81MM. Perfect Parts is a supplier of Terminals and Terminal Blocks and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM