A-TB381-TH05 Assmann
  • More about A-TB381-TH05 Assmann
    A-TB381-TH05 Assmann
    A-TB381-TH05 is manufactured by Assmann and is categorized in the Terminal Block Headers, Plugs & Sockets category. A-TB381-TH05 is described as TERM BLOCK PLUG 5POS 3.81MM. Perfect Parts is a supplier of Terminals and Terminal Blocks and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    COVER BATTERY HOLDER
    View
  • Manufacturer Name
    B B Battery
  • Description
    ADAPTER 0.187 TO 0.250 TERMINAL
    View
    B B Battery
    ADAPTER 0.250 TO 0.187 TERMINAL
    Memory Protection Devices
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    Memory Protection Devices
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM