A-TB381-OQ05CH Assmann
  • More about A-TB381-OQ05CH Assmann
    A-TB381-OQ05CH Assmann
    A-TB381-OQ05CH is manufactured by Assmann and is categorized in the Terminal Block Headers, Plugs & Sockets category. A-TB381-OQ05CH is described as TERM BLOCK HDR 5POS 90DEG 3.81MM. Perfect Parts is a supplier of Terminals and Terminal Blocks and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 3V AA SIZE ALKALINE
    Keystone Electronics
    CLIP BATT AAA/N .375X.460"
    Keystone Electronics
    CLIP BATTERY AA PC MNT
    Memory Protection Devices
    RETAINER CR2032 WITH PC PINS
    Memory Protection Devices
    HOLDER COIN CELL 20MM SMD