A-TB350-OQ12CV Assmann
  • More about A-TB350-OQ12CV Assmann
    A-TB350-OQ12CV Assmann
    A-TB350-OQ12CV is manufactured by Assmann and is categorized in the Terminal Block Headers, Plugs & Sockets category. A-TB350-OQ12CV is described as TERM BLOCK HDR 12POS VERT 3.5MM. Perfect Parts is a supplier of Terminals and Terminal Blocks and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Cinch Connectivity
  • Description
    MODICE VENT SMALL ENCL 2 HS
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    UPPER PART HOUSING BC 161.6MM
    View
    Bud Industries
    PANEL INTERNAL 10.4" X 14.3"
    Keystone Electronics
    PANEL PHENOLIC 5 1/4X6 3/4" BLK
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    Phoenix Contact
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE