A-TB350-OQ11CH Assmann
  • More about A-TB350-OQ11CH Assmann
    A-TB350-OQ11CH Assmann
    A-TB350-OQ11CH is manufactured by Assmann and is categorized in the Terminal Block Headers, Plugs & Sockets category. A-TB350-OQ11CH is described as TERM BLOCK HDR 11POS 90DEG 3.5MM. Perfect Parts is a supplier of Terminals and Terminal Blocks and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    RETAINER FOR BATTERY HOLDER
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    RETAINER FOR BATTERY HOLDER
    View
    Memory Protection Devices
    9V FASTENING RIVET FOR SNAP
    COVER BATTERY HOLDER
    B B Battery
    ADAPTER 0.187 TO 0.250 TERMINAL
    B B Battery
    ADAPTER 0.250 TO 0.187 TERMINAL
    Memory Protection Devices
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM