A-TB350-OQ10CV Assmann
  • More about A-TB350-OQ10CV Assmann
    A-TB350-OQ10CV Assmann
    A-TB350-OQ10CV is manufactured by Assmann and is categorized in the Terminal Block Headers, Plugs & Sockets category. A-TB350-OQ10CV is described as TERM BLOCK HDR 10POS VERT 3.5MM. Perfect Parts is a supplier of Terminals and Terminal Blocks and other Interconnects.
    ---> Other parts by Assmann
    ---> Terminal Block Headers, Plugs & Sockets from all manufacturers
    ---> Terminals and Terminal Blocks by sub category
  • More About  Terminal Block Headers, Plugs & Sockets
    Terminals and Terminal Blocks
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 2.2KHZ
    View
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    BUZZ ELEM PIEZO STD 0.6KHZ 20V
    View
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 2.9KHZ 30V
    Pui Audio
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1000OHM
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.3KHZ 41MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 35MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 4.0KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 100M
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 27MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.6KHZ 27MM