A-HDS26PP-WP Assmann
  • Part Number: A-HDS26PP-WP
  • Manufacturer Name: Assmann
  • Description: CONN D-SUB HD PLUG 26POS PNL MNT
  • Category: D-Sub Connectors
  • Status:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM