A-HDMI282-19-B-E-02-03-R Assmann
  • More about A-HDMI282-19-B-E-02-03-R Assmann
    A-HDMI282-19-B-E-02-03-R is manufactured by Assmann and is categorized in the USB/DVI/HDMI Connectors category. A-HDMI282-19-B-E-02-03-R is described as CONN HDMI FML 19POS SMT. Perfect Parts is a supplier of Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Bel Power Solutions
  • Description
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 500W 24V
    View
  • Manufacturer Name
    Bel Power Solutions
  • Description
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 250W 24V
    View
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 50W 24V
    Patco Electronics
    BATTERY CHARGER 6 VOLT 0.8 AMP
    Patco Electronics
    BATTERY CHARGER 6 VOLT 2 AMP
    Assmann
    UNIVERSAL LAPTOP CAR CHARGER
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 10000MAH - 2
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W
    BATT CHARGER 12V 1.5A X 2 UNIT
    BATTERY CHARGER 12 VOLT 0.8 AMP
    Ixys
    SOLAR PAD BLACK
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 125W 24V