A-HDMI282-19-B-A-02-05-R Assmann
  • More about A-HDMI282-19-B-A-02-05-R Assmann
    A-HDMI282-19-B-A-02-05-R is manufactured by Assmann and is categorized in the USB/DVI/HDMI Connectors category. A-HDMI282-19-B-A-02-05-R is described as CONN HDMI FML 19POS SMT. Perfect Parts is a supplier of Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 10.5V AA SIZ ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 4.5V D SIZE ALKALINE
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 13.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE