A-HDMI282-19-B-A-02-03-R Assmann
  • More about A-HDMI282-19-B-A-02-03-R Assmann
    A-HDMI282-19-B-A-02-03-R is manufactured by Assmann and is categorized in the USB/DVI/HDMI Connectors category. A-HDMI282-19-B-A-02-03-R is described as CONN HDMI FML 19POS SMT. Perfect Parts is a supplier of Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Assmann
    ---> USB/DVI/HDMI Connectors from all manufacturers
    ---> Connectors by sub category
  • More About  USB/DVI/HDMI Connectors
    Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Tripp Lite
  • Description
    USB CAR CHARGER DUAL-PORT WITH A
    View
  • Manufacturer Name
    Assmann
  • Description
    USB MINI CAR CHARGER
    View
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W 5V
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 4400MAH - 5V
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER NOKIA
    Fedco Batteries
    2-BAY DR201 DR203 SMART CHARGER
    Fedco Batteries
    2-BAY DR202I DR202X SMART CHARGE
    Sparkfun Electronics
    TENERGY T4S INTELLIGENT UNIVERSA
    Energizer
    BATT CHRG NIMH 2.8V 500MA W/4-AA
    BATTERY CHARGER
    Dfrobot
    LITHIUM BATTERY CHARGER
    Sparkfun Electronics
    BATT CHARGER LITHIUM 5V 1A