A-HDF15-HOOD-WP Assmann
  • Part Number: A-HDF15-HOOD-WP
  • Manufacturer Name: Assmann
  • Description: CONN D-SUB HD RCPT 15POS STR
  • Category: D-Sub Connectors
  • Status:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM