TQW14A-48S12-R Artesyn Embedded
  • More about TQW14A-48S12-R Artesyn Embedded
    TQW14A-48S12-R is manufactured by Artesyn Embedded and is categorized in the DC/DC Converters category. TQW14A-48S12-R is described as CONV IBC 36-75V 14A 12V OUT 168W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.