TQN25A-48S12-R Artesyn Embedded
  • More about TQN25A-48S12-R Artesyn Embedded
    TQN25A-48S12-R is manufactured by Artesyn Embedded and is categorized in the DC/DC Converters category. TQN25A-48S12-R is described as CONV IBC 48VIN 25A 12V OUT 300W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.