SXE15-48S12 Artesyn Embedded
  • More about SXE15-48S12 Artesyn Embedded
    SXE15-48S12 Artesyn Embedded
    SXE15-48S12 is manufactured by Artesyn Embedded and is categorized in the DC/DC Converters category. SXE15-48S12 is described as CONV DC/DC HIEFF 12V OUT 15W SMD. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    View
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM