SMT15F-12S1V5 Artesyn Embedded
  • More about SMT15F-12S1V5 Artesyn Embedded
    SMT15F-12S1V5 Artesyn Embedded
    SMT15F-12S1V5 is manufactured by Artesyn Embedded and is categorized in the DC/DC Converters category. SMT15F-12S1V5 is described as CONV DC/DC 12V 15A 1.5VOUT 22.5W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    COVER BATTERY HOLDER
    View
  • Manufacturer Name
    B B Battery
  • Description
    ADAPTER 0.187 TO 0.250 TERMINAL
    View
    B B Battery
    ADAPTER 0.250 TO 0.187 TERMINAL
    Memory Protection Devices
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    Memory Protection Devices
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM