SIL30C-12SADJ-V Artesyn Embedded
  • More about SIL30C-12SADJ-V Artesyn Embedded
    SIL30C-12SADJ-V is manufactured by Artesyn Embedded and is categorized in the DC/DC Converters category. SIL30C-12SADJ-V is described as CONV DC/DC 12VIN 30A ADJOUT 150W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"