SIL10E-05S2V0-V Artesyn Embedded
  • More about SIL10E-05S2V0-V Artesyn Embedded
    SIL10E-05S2V0-V is manufactured by Artesyn Embedded and is categorized in the DC/DC Converters category. SIL10E-05S2V0-V is described as CONV DC/DC NIPOL 10A 2V VERT. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM