SIL10E-05S2V0-H Artesyn Embedded
  • More about SIL10E-05S2V0-H Artesyn Embedded
    SIL10E-05S2V0-H is manufactured by Artesyn Embedded and is categorized in the DC/DC Converters category. SIL10E-05S2V0-H is described as CONV DC/DC NIPOL 10A 2V HORZ. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 3U 21 CHAN UNCOMMITTED
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    View
    Vector
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"