LQS50A48-2V5REJ Artesyn Embedded
  • More about LQS50A48-2V5REJ Artesyn Embedded
    LQS50A48-2V5REJ is manufactured by Artesyn Embedded and is categorized in the DC/DC Converters category. LQS50A48-2V5REJ is described as CONV DC/DC 120W 2.5V 50A SGL. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.