LQS30A24-3V3RANJ Artesyn Embedded
  • More about LQS30A24-3V3RANJ Artesyn Embedded
    LQS30A24-3V3RANJ is manufactured by Artesyn Embedded and is categorized in the DC/DC Converters category. LQS30A24-3V3RANJ is described as DC/DC CONVERTER 3.3V 200W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"