LQS30A24-1V8SJ Artesyn Embedded
  • More about LQS30A24-1V8SJ Artesyn Embedded
    LQS30A24-1V8SJ is manufactured by Artesyn Embedded and is categorized in the DC/DC Converters category. LQS30A24-1V8SJ is described as DC/DC CONVERTER 1.8V 200W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    RETAINER COIN CELL SMD
    View
  • Manufacturer Name
    Linx Tech
  • Description
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    View
    Memory Protection Devices
    CR1220, 1225 BATTERY RETAINER W/
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    Keystone Electronics
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL