LQD30A48-3V32V5REJ Artesyn Embedded
  • More about LQD30A48-3V32V5REJ Artesyn Embedded
    LQD30A48-3V32V5REJ is manufactured by Artesyn Embedded and is categorized in the DC/DC Converters category. LQD30A48-3V32V5REJ is described as DC/DC CONVERTER 2.5V 3.3V 87W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.