LES40A48-2V5RE Artesyn Embedded
  • More about LES40A48-2V5RE Artesyn Embedded
    LES40A48-2V5RE is manufactured by Artesyn Embedded and is categorized in the DC/DC Converters category. LES40A48-2V5RE is described as CONV DC/DC 48V 40A 2.5VOUT 100W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.