LES40A48-2V5RAJ Artesyn Embedded
  • More about LES40A48-2V5RAJ Artesyn Embedded
    LES40A48-2V5RAJ is manufactured by Artesyn Embedded and is categorized in the DC/DC Converters category. LES40A48-2V5RAJ is described as DC/DC CONVERTER 2.5V 100W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6U 2 CHAN VME J1/J2/J0
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 3U 21 CHAN UNCOMMITTED
    View
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"