LES40A48-2V5EJ Artesyn Embedded
  • More about LES40A48-2V5EJ Artesyn Embedded
    LES40A48-2V5EJ is manufactured by Artesyn Embedded and is categorized in the DC/DC Converters category. LES40A48-2V5EJ is described as DC/DC CONVERTER 2.5V 100W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL INTERNAL 10.4" X 14.3"
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    PANEL PHENOLIC 5 1/4X6 3/4" BLK
    View
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    Phoenix Contact
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    Phoenix Contact
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE