LES40A48-2V5AJ Artesyn Embedded
  • More about LES40A48-2V5AJ Artesyn Embedded
    LES40A48-2V5AJ is manufactured by Artesyn Embedded and is categorized in the DC/DC Converters category. LES40A48-2V5AJ is described as DC/DC CONVERTER 2.5V 100W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC BOARD BASE
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC BOARD BASE
    View
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X