LES40A48-1V8RE Artesyn Embedded
  • More about LES40A48-1V8RE Artesyn Embedded
    LES40A48-1V8RE is manufactured by Artesyn Embedded and is categorized in the DC/DC Converters category. LES40A48-1V8RE is described as CONV DC/DC 48V 40A 1.8VOUT 100W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.