LES30A48-3V3REJ Artesyn Embedded
  • More about LES30A48-3V3REJ Artesyn Embedded
    LES30A48-3V3REJ is manufactured by Artesyn Embedded and is categorized in the DC/DC Converters category. LES30A48-3V3REJ is described as CONV DC/DC 48V 30A 3.3VOUT 100W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.