LES30A48-3V3RE Artesyn Embedded
  • More about LES30A48-3V3RE Artesyn Embedded
    LES30A48-3V3RE is manufactured by Artesyn Embedded and is categorized in the DC/DC Converters category. LES30A48-3V3RE is described as CONV DC/DC 48V 30A 3.3VOUT 100W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    HOLDER COIN CELL 20MM SMD
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATTERY NEG SPRING A/AA
    View
    Keystone Electronics
    CONTACT BATTERY 2/3A AA LEAF
    Memory Protection Devices
    RETAINER COIN CELL SMD
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    CR1220, 1225 BATTERY RETAINER W/
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL