LES25A48-1V8RE Artesyn Embedded
  • More about LES25A48-1V8RE Artesyn Embedded
    LES25A48-1V8RE is manufactured by Artesyn Embedded and is categorized in the DC/DC Converters category. LES25A48-1V8RE is described as CONV DC/DC 48V 25A 1.8VOUT 100W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.