LES20A48-5V0REJ Artesyn Embedded
  • More about LES20A48-5V0REJ Artesyn Embedded
    LES20A48-5V0REJ is manufactured by Artesyn Embedded and is categorized in the DC/DC Converters category. LES20A48-5V0REJ is described as CONV DC/DC 48V 20A 5V OUT 100W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.