LES20A24-3V3REKJ Artesyn Embedded
  • More about LES20A24-3V3REKJ Artesyn Embedded
    LES20A24-3V3REKJ is manufactured by Artesyn Embedded and is categorized in the DC/DC Converters category. LES20A24-3V3REKJ is described as DC/DC CONVERTER 3.3V 100W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    VERTICAL GUIDE 50MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK