LES20A24-1V8RANJ Artesyn Embedded
  • More about LES20A24-1V8RANJ Artesyn Embedded
    LES20A24-1V8RANJ is manufactured by Artesyn Embedded and is categorized in the DC/DC Converters category. LES20A24-1V8RANJ is described as DC/DC CONVERTER 1.8V 100W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT FOR AAA & AAAA SMD
    View
    CONTACT BATT SGL AAAA/AAA/N
    CONTACT BATTERY SGL A/AA
    BATTERY CONT NEG SIDE AAA PCB
    CONTACT BATT W/TAB NEG AAA/AAAA
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    Linx Tech
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN