LES15A48-5V0RE Artesyn Embedded
  • More about LES15A48-5V0RE Artesyn Embedded
    LES15A48-5V0RE is manufactured by Artesyn Embedded and is categorized in the DC/DC Converters category. LES15A48-5V0RE is described as CONV DC/DC 48V 15A 5V OUT 100W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Artesyn Embedded
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE