EXQ125-48S1V2-R Artesyn Embedded
  • More about EXQ125-48S1V2-R Artesyn Embedded
    EXQ125-48S1V2-R is manufactured by Artesyn Embedded and is categorized in the DC/DC Converters category. EXQ125-48S1V2-R is described as CONV DC/DC OPN FRM 1.2V OUT 125W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 10 X 12 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 10 X 14 NAT
    View
    Phoenix Contact
    LOWER HOUSING W/SNAPON FOOT
    CHASS BOT PLATE ALUM 7 X 12 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 4 X 6 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE