EXQ125-48S12 Artesyn Embedded
  • More about EXQ125-48S12 Artesyn Embedded
    EXQ125-48S12 Artesyn Embedded
    EXQ125-48S12 is manufactured by Artesyn Embedded and is categorized in the DC/DC Converters category. EXQ125-48S12 is described as CONV DC/DC OPN FRM 12V OUT 125W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Artesyn Embedded
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    DIN RAIL ADAPTER
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    View
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"