EXB50-48S05 Artesyn Embedded
  • More about EXB50-48S05 Artesyn Embedded
    EXB50-48S05 Artesyn Embedded
    EXB50-48S05 is manufactured by Artesyn Embedded and is categorized in the DC/DC Converters category. EXB50-48S05 is described as CONV DC/DC OPEN FRAME 5V OUT 50W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CONNECTOR H 15 F