EXB50-48D05-3V3J Artesyn Embedded
  • More about EXB50-48D05-3V3J Artesyn Embedded
    EXB50-48D05-3V3J is manufactured by Artesyn Embedded and is categorized in the DC/DC Converters category. EXB50-48D05-3V3J is described as DC/DC CONVERTER 5V 3.3V 50W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.