EXB30-24D05-3V3J Artesyn Embedded
  • More about EXB30-24D05-3V3J Artesyn Embedded
    EXB30-24D05-3V3J is manufactured by Artesyn Embedded and is categorized in the DC/DC Converters category. EXB30-24D05-3V3J is described as DC/DC CONVERTER 5V 3.3V 30W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.